שירות התקנת ותיקון מרזבים

נשבר המרזב? מטפטף או דולף? רטיבות מגיעה הביתה ואין לכם מושג מאיפה היא נובעת? אל דאגה, אנחנו כאן בשבילכם לפתור לכם את הבעיה במחיר הוגן ובאיכות ללא תחרות. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

התקנת מרזבים בקירות חיצוניים

התקנה של מרזבים דורשת הגעה למקומות גבוהים, שהגישה אליהם יכולה להתבצע אך ורק בעבודה בגובה – על ידי גלישה בסנפלינג, בניית פיגומים, עבודה עם במה חשמלית, או עבודה עם סולמות. בכל אלו נדרשים אישורים לעבודה בגובה, כמו גם מיומנות לביצוע העבודה בצורה שתחזיק מעמד לאורך שנים. אנו בהחלט מספקים את הסחורה ומסוגלים לספק מענה שלם.

תחזוקה שוטפת של מרזבים

מרזבים דורשים תחזוקה שנתית, אחרת הם עלולים להיסתם, ואז מתחילות הצרות. נזילות של מים שעוברות דרך הקירות ונכנסות לתוך הבית, הורסות תקרות, קירות, פינות וחיבורים. לתקן את הפגיעה האסתטית, כמו גם הבטיחותית, עולה יותר מלשמור על המרזב שלכם נקי.

העדיפות היא לתחזוקה שוטפת של המרזב אחת לשנה, וזאת מכיוון שבמשך כל עונה יש סיכוי טוב שהמרזב שלכם נסתם מעלים, לכלוך, גורמים זרים אחרים שנכנסים לתוכו או בעקבות פגיעה בגוף המרזב שגרמה לעיוות צורתו.

עבודה מקצועית ללא פשרות

נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר! בכל תיקון, מגדול עד קטן, אנחנו מתייחסים ללקוחותינו כמו מלכים. בהתקנה, בתיקון או בתחזוקה שוטפת של המרזב שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, במחירים משתלמים מאוד.

אם יש לכם שאלה או התלבטות, רוצים לדעת משהו או סתם להתייעץ, אנחנו כאן בשבילכם. טלפנו ל-050-3833143 או צרו קשר בטופס מטה ונעזור מניסוננו בשמחה וללא התחייבות.

בברכה, שחף פרויקטים

צור עמנו קשר