שיקום מבנים

8

כל בניין, גם כזה שנבנה בצורה המתקדמת והחדשנית ביותר, יידרש בשלב זה או אחר לפעולת שיקום מבנים, מאחר והוא חשוף לפגעי מזג האוויר ולנזקי הזמן. מקרים כמו התקלפות של צבע, התפוררות ואפילו שברים בקירות ובחלקי הבנין החיצוניים הם עניין של זמן, לכן מומלץ לבצע שיפוץ (גם אם קטן) אחת לכמה שנים. וכמו בהרבה מקרים אחרים עדיף להקדים לעשות זאת מאשר להגיע למצב של הידרדרות קשה המובילה להוצאות יותר גדולות.

אילו נזקים מצריכים שיקום מבנים?

מלבד צבע מתקלף וחומרים שעלולים להיסדק כמו בטון ובלוקים, ישנם פגעים במבנה שלא ניתן לראותם מבחוץ והם קשורים בתשתית. יכול לקרות מצב של פגיעה ביסודות המבנה, הצנרות או המערכות הפנימיות, ובמקרים נפוצים גם מתרחשת קורוזיה של הברזלים השונים המותקנים בבניין. שיקום מבנים יכול להיעשות בקומות הנמוכות ללא צורך בציוד עבודה בגובה, אך כמעט בכל המקרים יהיה צורך לבצע את פעולת השיקום בכל המבנה כולו, מאחר והנזק נובע כתוצאה מבלאי טבעי ולא מנזק נקודתי. אנו בשחף פרויקטים מבצעים מיפוי מדויק של כלל הנזקים כדי להבטיח עבודה יסודית באסתטיקה ובתשתיות של הבניין.

המומחיות שלנו

צוות שחף פרויקטים מתמחה בכל סוג של עבודה בגובה, החל מפעולות שיקום מבנים ועד להרחקת יונים והתקנת שלטי ענק. בכל פעולה שאנו מבצעים אנו מקפידים לעמוד בדרישות התקנה לעבודה בגובה 2007 ובתקני בטיחות מחמירים נוספים. אנו מבינים כי העבודות בגובה היא האמצעי לכן אנו משקיעים את מיטב אנשי המקצוע, חומרי הגלם והציוד הדרוש כדי להשביע את רצון לקוחותינו - החל ממבני חברות ענקי ועד למשקי בית פרטיים, בכל גודל ובכל אזור בארץ.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר