עבודות בגובה

JGKJGKJ

עבור הרבה אנשים המונח 'עבודות בגובה' מזוהה עם ניקוי חלונות תעשייתיים והתקנת שלטי ענק, אך בפועל אותן עבודות יכולות להיעשות בעוד שלל הזדמנויות אחרות, שחלק לא מבוטל מהן נדרש לבצע גם לעתים קרובות במשקי בית ובמבנים פרטיים ולאו רק בחברות ומבנים ציבוריים. בין העבודות הנעשות בגובה ניתן למנות הרחקת יונים ומזיקים, איטום גגות וקירות חיצוניים, חיזוק אריחי קיר ועוד. ההמלצה הגורפת היא להרבות בתדירות הפעולות הללו, או לכל הפחות לבצע בדיקות תקופתיות כדי למנוע אותן.

העבודות שאנו מבצעים

אנו בשחף פרויקטים מעמידים לרשותכם צוות עובדים מסור ומיומן המתמחה בכל סוגי העבודות המתבצעות בגובה:

  • צבע, איטום וחיזוק מבנים.
  • התקנת קווי חיים לפועלים אשר נמצאים בסביבת עבודה גבוהה.
  • תיקון והתקנת מרזבים.
  • התקנת שלטים.
  • הרחקת יונים.
  • ניקוי חלונות.

כל אלה הם חלק משגרת העבודה היומיומית שלנו, ונשמח לעמוד לרשותכם בעת הצורך בכל אחד מהמקרים.

מה מצריכה עבודה בגובה מבחינת תקני בטיחות?

ישנם הרבה פרטים המרכיבים את שלמות העבודה. בין השאר, אנו מחזיקים בביטוח קבלנים ייעודי האמון על התחום, ומביאים לשטח בכל עבודה שאנו עושים מנהל אחראי שיפקח על כל הנעשה, צופה מהצד לשמירה על בטיחות מרבית, וכמובן הפועל עצמו - אשר יכול להתלוות בתגבורת. מלבד ההנחיות הכלליות הללו אנו דואגים לעמוד בדרישות התקנה לעבודה בגובה 2007, וכן דואגים לשמור על ציוד מקיף וראשון באיכותו. לצד כל אלה, אנו מבצעים באופן תכוף הדרכות שוטפות לכל אחד מאנשי הצוות שלנו, כך שברגע האמת העבודה תיעשה באופן מקצועי, מלא ומדויק.

הצוות שלנו

אנשי הצוות של שחף פרויקטים פועלים ללא לאות כדי להביא ללקוחות את התוצאות הטובות ביותר בתחום, והם ישמחו להגיע גם אליכם ולבצע ביד מנוסה ומקצועית את כל הדרוש עד לשביעות רצונכם המלאה. 

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר