עבודות איטום בקירות חיצוניים

IMG_20170919_125553

היסדקות של קירות חיצוניים, חיפויים וגגות היא תופעה נפוצה מאד שמתרחשת בכל בנין. התדירות שבה היא מתעוררת תלויה בחומרי האיטום ובשיטה הספציפית שבהם נעשה השימוש. בשונה ממה שמקובל לחשוב, נזקים בבניין הדורשים איטום מחדש אינם חייבים בהכרח להיות קשורים לתנאי מזג האוויר, ומקרים כמו תכנון לקוי של הגג עשויים להביא להיקוות שלולית גשמים גדולה באופן שמכביד על הקירוי ופוגם בו (עד שהמים מחלחלים פנימה), או שברזל שנמצא על קיר הבנין יכול ליפול ולסדוק את החיפוי החיצוני. בעיות כאלה ודומותיהן נפוצות בענף הבנייה והשיפוצים, והן דורשות עבודות איטום בקירות חיצוניים ובגגות הנעשות בתנאי גובה ותוך עמידה בתקני הבטיחות הרלוונטיים.

כיצד אנו עושים זאת?

כדי לבצע עבודה יסודית וטובה, אנו נדרשים לוודא כי יש לנו גישה נוחה ומדויקת לכל המקומות הנידונים בבעיה. סריקה מוקדמת של אזור הנזק וסביבתו הכרחית כדי לקבוע האם ישנם נזקים נוספים, או שקיימים מקומות ואזורים אחרים העשויים לפתח בעיות דומות ואחרות. לאחר הסריקה הראשונית נתחיל בעבודות האיטום הדורשות בחירה נכונה של חומרי גלם המותאמים לבניין. צוות המומחים שלנו מחזיק בידע מקיף ורב, והוא מנוסה בכל הדרוש לתיקונים ייעודיים ולביצוע עבודות איטום בקירות חיצוניים ובגגות, כאשר העבודה נעשית באופן יסודי על מנת למנוע נזקים בעתיד.

אילו סוגי עבודות איטום אנו מבצעים?

בהתאם לכל סוג חומר גלם שנסדק, צורת אקלים ומבנה אנו מתאימים את שיטת האיטום ואת החומרים. מלבד זאת חשוב לבדוק את סיבת ההיסדקות ועומק הנזק. טיפול בגגות חשופים יהיה שונה מטיפול בגג מחופה. איטום תפרים בבניין צריך לקבל יחס שונה מאיטום שנגרם כתוצאה מפגעי מזג אויר. בהתאם לכל מקרה ומצב אנו בוחרים את חומרי האיטום המתאימים ומשתפים גם את הלקוחות בבחירת השיטה על פי פרמטרים של עלות-תועלת לאורך זמן. אם גם אתם סובלים מהבעיה, אתם מוזמנים לפנות למומחים שלנו להתייעצות, לקבל מידע והכוונה באופן מותאם ומדויק למצבכם.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר