ניקוי חלונות

adam-birkett-177422

הבניה לגובה, התופסת בעשורים האחרונים יותר ויותר תאוצה בארץ, מביאה איתה הרבה מאד יתרונות. אך חשוב לזכור שללא תחזקה נכונה של הבניין והדירות הפרטיות נראוּתו היפה של המבנה עלולה להיפגם באופן משמעותי. בהקשר זה, אחד המרכיבים החשובים ביותר בתחזוקת בניין היא ניקוי החלונות החיצוניים. 

כיצד מנקים חלון?

כמו כל עבודת גובה אחרת, גם ניקוי חלונות חיצוניים נעשה בעזרת ציוד ייעודי כדוגמת חבלי סנפלינג ורתמות, ועל ידי אנשי צוות מוסמכים בלבד. כדי להגיע לכל האזורים החיצוניים בהם מותקנים חלונות ומשטחי זכוכית (או אזורים אחרים הדורשים ניקוי), צוות העבודה "גולש" תוך מעבר יסודי על כל אזור ואזור. אך מלבד השמירה על איכות העבודה עצמה, ישנו צורך בבחירת חומרי הניקוי הנכונים, ואנו בשחף פרויקטים מתאימים את חומרי הניקוי לחלונות תוך התחשבות בפרמטרים כמו עובי החלון וצבעו, חשיפתו לשמש ולגורמי לכלוך אחרים, תנאי אקלים מקומיים-ספציפיים (מרכז של עיר גדולה, קרבה לשולי יישוב, צפון/דרום ועוד).

ניקוי חלונות בשחף פרויקטים

שחף פרויקטים מתמחה במתן מענה מקיף, יסודי ומלא לכלל המצבים הנוגעים לניקוי חלונות, וצוות המקצוענים שלנו ישמח להבריק עבורכם את כל משטחי הזכוכית החיצוניים - בין בבית פרטי ובין במבנה מסחרי רב-קומות. צרו איתנו קשר ואנו נהפוך את סביבת העבודה או המרחב הביתי שלכם למקום נעים, מטופח וצלול יותר.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר