התקנת שלטים

hgjhvgjh

מודעות פרסומיות, שלטים תדמיתיים בחזיתות בניינים וכל מסר המתנשא לגובה - המומחיות שלנו היא להתקין אותם עבורכם. אנו מבצעים את כל סוגי העבודות שנעשות בגובה לרבות התקנת שלטים מכל סוג, עם מיטב הציוד הדרוש ותוך עמידה קפדנית בדרישות התקנה לעבודה בגובה 2007 ובתקני בטיחות מחמירים נוספים. בזכות אנשי הצוות המיומנים של חברת שחף פרויקטים תוכלו לדעת שהמסר שאתם רוצים להעביר יהיה ברור, חד ונקי להפליא.

היתרון של שחף פרויקטים

בפעולת התקנת שלטים יכול להיווצר מצב שבו יופיעו קמטים, חתכים או חורים למיניהם, ולא רק בדקות ובשעות שלאחר התקנת השלט אלא גם לאחר זמן רב. אנשי הצוות המנוסים שלנו יודעים כיצד להימנע ולהיחלץ ממצבים כאלה ברגע האמת, וגם אם נמצא פגם אנו נשוב ונתקן את התקלה עד להשלמתה המוחלטת. מלבד זאת, אנו מסירים את השלט ומתקינים אחר במקומו, וניתן לשוב ולפנות אלינו לכל צורך. אנו מגיעים לכל פינה בקירות גדולים, לוחות ומשטחים גבוהים, וממלאים כל יעד בהצלחה גם במסגרת פעולות הנחשבות למורכבות במיוחד - והכל באופן בטיחותי. כך, לא תצטרכו להתפשר על התמונה המדויקת שדמיינתם בעיני רוחכם, ותוכלו ליהנות משלט רחב היקף הנראה למרחוק - באופן בולט, אסתטי וחד.

איך מתחילים?

במקרה של התקנת שלטים, כמו גם בעבודות אחרות הנעשות בגובה, אנו מבינים שעל העובדים להתמקד בעבודה בפועל. לכן, אנו מתכוננים מראש מבחינה בטיחותית במקום העבודה, מכשירים צוותי עבודה על מנת להבטיח שבזמן אמת יוקדש מיקוד מינימלי ככל הניתן לתנאי הגובה, והעבודה תהיה העיקר. רק כך ניתן להבטיח עבודה יסודית ונכונה, כך ששום פרט לא יחסר. אם גם אתם מתעניינים בהתקנת שלטים במבנה שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ חינם ולקבלת פרטים נוספים, ואנשינו ישמחו לתת לכם שירות המותאם אליכם ביד במחיר המשתלם ביותר.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר