התקנת ותיקון מרזבים

soyol-orgil-e-102191

אחת התשתיות הקריטיות ביותר שקיימות לצורך ניהול אורך חיים תקני בבית, היא מערכת הצנרת הכוללת לא רק את צינורות הביוב והעברת המים עצמם, אלא גם את המרזבים החיצוניים השומרים על הבית מפני נזילה כתוצאה ממי גשמים. לתקינותם של המרזבים יש חשיבות עליונה שלא רבים מודעים אליה, מאחר והם מנקזים את המים באופן מבוקר ובכך מונעים הצפות, חלחול מים ורטיבות בכל חללי המבנה ובסביבתו.

הנזקים שמונעים מרזבים תקינים

על פניו נראה כי הצטברות מים אינה יכולה להזיק במיוחד, אך בכל  הנוגע לתשתיות שנועדו לשרת אותנו בבית והן מחוצה לו (במדרכות ובכבישים), כל הצטברות של מים חייבת להילקח בחשבון ולהיבדק באופן קפדני. עלינו לבדוק אם היא עשויה להתגבר או לא, והאם המצב הקיים עלול להביא לנזק משמעותי. כך נכון הדבר גם כאשר מצטברים מים במרזבים החיצוניים של הבית. לכך מספר סיבות: הצטברות לכלוך או חדירת עצם זר שעשויים לאטום את הצינורות, הצטברות מים שעשויה להעמיס על גגות ומרפסות באופן מכביד ולא בטיחותי.

איך להימנע מתקלות?

במקרה שאתם מתגוררים בבית עם מערכת ישנה, אנו נבצע התקנת ותיקון מרזבים, תוך ביצוע ניקוי יסודי של המערכת, תיקון נזקי חלודה ופגמים נוספים כמו שברים, סדקים ויישור עיוותים שונים. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם המובילים בתחום התקנת ותיקון מרזבים, ולהבטיח שהבעיה שהתעוררה אצלכם לא תשוב על עצמה גם לאחר שנים רבות. כל העבודות שאנו מבצעים בגובה עומדות בדרישות התקנה לעבודה בגובה 2007 ובתקני בטיחות נוספים, ואנו מקפידים לעמוד בהם. ניתן ליצור איתנו קשר כדי להתייעץ במקרה הספציפי שלכם, ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר