התקנות קווי חיים

IMG_20170105_120616

בטיחות בעבודה מהווה את אחד הנדבכים החשובים והקריטיים ביותר בעולם התעסוקה, והסיבה לכך ברורה: עבודה שאינה נעשית בצורה בטיחותית עלולה לפגוע בעובדים ואף מסכנת חיים. לסיכונים כאלה ישנן השלכות קשות על האדם עצמו, אך גם עבור המעסיק, שכן הוא חשוף לתביעות. לכן כל מעסיק מחויב לבטח את כל סביבת העבודה שלו על פי תקנים מחמירים במיוחד, לרבות כאלה הקשורים בעוברי אורח. כך למשל, מעסיק מחויב לבצע התקנות קווי חיים במקרה של עבודות הנעשות בגובה, כדי להבטיח שגרת עבודה בטיחותית ולא מסכנת עבור כלל העובדים והשוהים במקום.

מהם קווי חיים?

קווי החיים נועדו ליצור מסלול ברור ובטוח בגובה, שמלבד זאת יהיה גם נוח ויעיל לכלל העובדים העוברים בו בעת שהם הולכים על גגות בקרבת השוליים, ועל כל משטח גבוה במצב שנמצא כי הוא עשוי להוות סיכון. אנו בשחף פרויקטים מבצעים התקנות קווי חיים לכל סביבות העבודה, ומתמחים בעבודה המותאמת לכל מצב ותנאי - רמת סיכון, אופי העבודה, גובה העבודה וחומרי גלם רלוונטיים. בנוסף לשירותי התקנות קווי חיים, אנו מבצעים כל סוג של עבודה בגובה - החל מהרחקת יונים ועד לתליית שלטי ענק.

הבטיחות שלנו

עבור התקנת קווי חיים נדרשת עמידה בתקנים בטיחותיים מחמירים אף יותר מאלה הקיימים בעבודות גובה אחרות, אך בכל אחד ואחד מסוגי העבודות שלנו אנו מתחייבים לבטיחות מרבית וקפדנית: החל מהבאת ציוד סנפלינג שנבדק מראש, ועד לפיקוח נוסף של שני אנשים לפחות על הביצוע עצמו. מבחינה פורמלית, אנו עומדים בדרישות התקנה לעבודה בגובה 2007 ובתקנים נוספים, ומבטיחים סביבת עבודה בטוחה גם בהתקנת קווי החיים עצמם וגם כאשר העבודה שלנו מגיעה לסיומה. לקבלת מידע נוסף על התקנת קווי חיים מטעם הצוות של שחף פרויקטים, צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם עבודה מקצועית ואיכותית.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר