בטיחות עבודה בגובה

18

כמעט כל עבודה מקצועית שמזמינים הביתה, מכל סוג שהוא, דורשת היתרים מיוחדים ממכוני תקנים לאומיים, רשויות המדינה והאגודות המקצועיות הרלוונטיות. כשמדובר בעבודות הקשורות לפעילות בגובה, הדרישות הן חמורות וקפדניות מאד, וחייבים לעמוד בכולן מבלי להחסיר שום פרט, מאחר ומדובר בחיי אדם. אנו בשחף פרויקטים מקפידים לעמוד לא רק בכל התקנות הללו, אלא מוסיפים עליהן עוד דרישות מחמירות נוספות, כדי להבטיח שהעבודה תבוצע באופן הבטוח ובצורה מקצועית ואיכותית.

מה דורשת עבודה לגובה מבחינה בטיחותית?

הנושא של בטיחות עבודה בגובה יכול לבוא לידי ביטוי בכמה מישורים שונים. אנו אמונים על השגת ביטוח קבלנים בעבודות השונות לפני תחילת העבודה, ולכל עבודה מגיעים בהרכב של שלושה אנשי צוות לפחות (ולעולם לא פחות מכך), כאשר מנהל מקצועי מהווה את ראש הצוות - ולצדו גולש מעטפת ואדם נוסף הצופה מהצד. במידת הצורך מובאים גם עובדים נוספים, בהתאם להיקף העבודה ולאופייה. מבחינת השמירה על חיי אדם ורכוש בסביבת העבודה כולה, אנו מצוידים בביטוח מקיף על מנת שנוכל להבטיח את שלמות הפרויקט במלואו. כך, בכל עבודה שנוזמן אליה - איטום קירות, התקנת שלטים, ניקוי חלונות, תיקון מרזבים, התקנת קווי חיים והרחקת יונים, את כולן יבצעו אנשי צוות מומחים ומנוסים, ובאופן שיבטיח תוצאות מרשימות.

ה'אני מאמין' שלנו

אין חשוב משמירה על תקני בטיחות עבודה בגובה. אנו סבורים שבכל הנוגע לשירות מלא ויסודי זהו אמצעי להבטיח שהעבודה שלנו תתבצע באופן המקצועי והאיכותי ביותר. לכן גם הציוד שאתו אנו עובדים עומד בתקנים אירופאים מחמירים. רק כאשר העבודה נעשית באופן בטוח ותקין באמת, אפשר להפנות את המיקוד להשלמת המשימה הכוללת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרשם בעצמכם מאיכות העבודות שאנו מבצעים, בכל תחום הקשור בעבודות בגובה.

לייעוץ חינם - 050-3833143

צור עמנו קשר